TESZTMENEDZSER

TESZTMENEDZSER, Budapest

AZ IDBC:

Az IDBC egy olyan IT szakmai közösség, ahol érdekes feladatokhoz juthatsz, meghallgatjuk és támogatjuk a fejlődési céljaidat, visszajelzéseket kapsz és lehetőséged van kipróbálni új dolgokat.

Mi hiszünk a munkatársainkban és abban, hogy mindannyian értékes szakértők vagyunk.

AZ ÉRTÉKEINKBE ÉS MINDENNAPJAINKBA ITT IS BETEKINTHETSZ:

> rolunk

> dreamjobs profile

> facebook

> linkedin

A KONKRÉT PROJEKT:

Ebben a feladatkörben banki partnerünk digitális innovációs projektjében vehetsz részt. Az ügyfelünk elkötelezett az informatikai fejlesztések iránt, így egy nagy IT team részeként kamatoztathatod az eddig megszerzett tudásod. A csapat nemzetközi, a projekt célja egy új fizetési megoldás bevezetése.

A FELADATOK:

  • A tesztelési stratégia meghatározása a projekt környezetének megfelelően
  • A tesztelési környezet megtervezése, tesztkörnyezetek kialakíttatása
  • A konkrét tesztelési terv kidolgozása, tesztelés erőforrásainak (humán és technikai) meghatározása és becslése
  • Kockázatok azonosítása, kezelése
  • A tesztek elkészítésének és végrehajtásának felügyelete, minőségbiztosítása
  • A tesztmutatók meghatározása, mérése, nyomon követése és ellenőrzése
  • A tesztelési tevékenység folyamatos figyelése, a tesztelők támogatása (monitoring)
  • Teszteléssel kapcsolatos egyeztetések, személyes és telefonos megbeszélések lebonyolítása
  • A tervtől való eltérés figyelése, az okok megkeresése és a szükséges teendők meghatározása
  • Összetettebb, magasabb szintű problémák kezelése, önálló megoldása
  • Együttműködés a projekt vezetőjével és más tesztelői területekkel
  • A Teszt vezető és projektvezető szakszerű, pontos és folyamatos tájékoztatása a feladatai státuszáról

AMIRE SZÜKSÉGÜNK VAN:

  • Minimum 3 év tapasztalat tesztmenedzser szerepkörben
  • tesztelési stratégia, tesztelési terv és teszt csapat koordinációjában szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Magas szintű angol nyelvtudás – szóban és írásban is
  • Mély módszertani ismeretek
  • Erős koordinációs képesség

AMINEK MÉG ÖRÜLNÉNK:

  • Korábbi banki/pénzintézeti projektek
  • Mobil applikációs és/vagy kártyás területen szerzett tapasztalat

AMIVEL VÁR AZ ÚJ CSAPATOD:

  • Lehetőség, hogy egy nagybanki digitális innovációban vegyél részt
  • Képzési paletta (választható vizsgák, coaching, belső szakmai képzések)
  • Támogató, mentoráló csapat
  • Versenyképes jövedelem és bónusz

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest, XIII. kerületi Iroda

A munkahely autóval és tömegközlekedéssel is jól megközelíthető, a parkolás a környéken ingyenes.

A PÁLYÁZÁSI FOLYAMAT:

  1. Küldd el a CV-detcv@idbc.hucímre
  2. Ismerkedős kör: A jelentkezésed után hamarosan egy recruiter kollégák meginvitál az irodánkba egy kötetlen, max 1 órás beszélgetésre.
  3. Szakmai kör: Ha kölcsönös szimpatikusnak találtuk egymást, második körben a felelős szakmai vezetővel kicsit mélyebben is megnézitek a szükséges kompetenciákat.

Ha ez a pozíció nem passzol tökéletesen, de felkeltettük az érdeklődésed, jelentkezz, közösen kitaláljuk, hogy mi lenne a legjobb Neked! 😉