Solution Architect

Solution Architect, Budapest

A projekt:  Tapasztalt Solution Architect kollégát keresünk Enterprise környezetbe.

  • Modern technológiákat
  • Csapat vezetői lehetőséget
  • Enterprise környezetben való munkát
  • Agilis csapatot

Solution Architect munkatársként a feladataid lesznek:

  • Fogyasztóknak szánt rendszer tervezése
  • IT megoldások teljes körű tervezése, kivitelezése
  • Üzleti igényeket megvalósító IT megoldások átfogó megtervezése

Amit várunk Tőled:

  • 3-5 év tapasztalat SD / SA területen
  • Tapasztalat vagy enterprise IT architektúra, IT integrációk tervezésében
  • Enterprise technológiák (Java EE, middleware-k, integrációs technológiák, SOA architektúra) ismerete
  • Relációs adatbázisok ismerete
  • Enterprise alkalmazások fejlesztésének, valamint azok fejlesztési módszertanának ismerete

Amivel várunk:

  • Folyamatos tanulási lehetőség
  • Modern iroda
  • Versenyképes jövedelem
  • Jó csapat, barátságos környezet

Munkavégzés helye:

Budapest