Senior IT Projektvezető

Senior Projektvezető, Budapest

A projekt: Pénzintézeti és nagyvállalati informatikai rendszerfejlesztési projektekhez keresünk Senior Projektvezető munkatársakat.

  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Projektek közti folyamatos átjárhatóságot
  • (Banki környezetben történő munkavégzést.)
  • Rendszeres csapatépítő programokat

Senior Projektvezető munkatársként a feladataid lesznek:

  • Ügyféligények feltárása, folyamatok monitorozása, javaslatok előterjesztése
  • Projekttervezés – idő, erőforrás, terjedelem
  • Projektcsapat felállítása és a projektcsapat szakmai munkájának koordinálása, támogatása, felügyelete
  • Projekt megvalósítása az üzleti igények mentén
  • Projekt beszámolók, riportok, jelentések, főosztályi feladatok
  • Szakmai és ügyfélkapcsolattartás
  • Rendszeres részvétel bizottságokban, üléseken

Amit várunk Tőled:

  • Minimum 5 éves projektvezetési tapasztalat minimum 10 fő irányításával
  • Fejlesztési- és projektmódszertanok ismerete
  • Pénzügyi és informatikai alapjártasság
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Rendszerszemlélet
  • Kiváló döntéshozói és szervezőkészségek
  • Jó kommunikációs készség magyar/angol nyelven, stressztűrés, csapatszellem, együttműködési készség

Ezeknek még nagyon örülnénk:

  • Rendszerintegrációs projektekben szerzett tapasztalat
  • Banki környezetben szerzett tapasztalat
  • Jogi és Compliance alapismeretek

Amivel várunk:

  • Kiváló munkakörnyezet
  • Akár azonnali kezdés
  • Versenyképes jövedelem
  • Modern iroda, barátságos munkakörnyezet és csapat
  • Karrierlehetőség egy dinamikusan fejlődő IT tanácsadó cégnél

Munkavégzés helye:

Budapest