SENIOR MANUÁLIS TESZTELŐ

Senior Manuális Tesztelő, Budapest

A projekt:  Nemzetközi, nagyvállalati webes rendszer továbbfejlesztéséhez és támogatásához, agilis környezetbe keresünk 1-3 év tapasztalattal manuális tesztelő munkatársat.

  • Nagy csapatot, agilis működést
  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Betekintést a kódolásba
  • Támogatást, mentorálást a munkában

Senior manuális tesztelő munkatársként a feladataid lesznek:

  • Több milliós felhasználószámmal rendelkező webes alkalmazás tesztelése
  • Tesztesetek futtatása, készítése
  • Webes alkalmazás mobilos tesztelése
  • Incidensek, bugok rögzítése
  • Angol nyelv mindennapi használata

Amit várunk Tőled:

  • Legalább 3 év tesztelésben szerzett tapasztalat
  • Összeszedett logikus gondolkodás
  • Angol nyelvismeret (középszint)
  • Tapasztalat tesztesetek írásában
  • Erős módszertani ismeretek (ISTQB vizsga előny)

  • Frekventált elhelyezkedés (tömegközlekedési és parkolási lehetőség)
  • Fiatalos, támogató csapat, barátságos környezet
  • Lehetőség további projektekbe történő bekapcsolódásra
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:

Budapest frekventált része

Hogyan jelentkezz?

Magyar CV

Idegen nyelvű CV

Adatvédelmi és Adatbiztonsági szabályzat elfogadása.

captcha