SAP IT PPROJEKTVEZETŐ (RÉSZMUNKAIDŐ)

SAP IT PROJEKTVEZETŐ (RÉSZMUNKAIDŐ), BUDAPEST

A projekt: Nagyvállalati SAP projektvezető munkatársat keresünk, nemzetközi környezetbe.

  • Részmunkaidős munkavégzés
  • Hosszútávú kihívást
  • Változatos nagyvállalati projekteket

SAP Projektvezető munkatársként a feladataid lesznek:

  • Nagyvállalati SAP projektek vezetése, koordinálása és monitorozása

Amit várunk tőled:

  • 3+ év nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalatot
  • IT SAP projektekvezető jártasságot, ezen belül is
    • SAP FI /CO / HR / MM
    • S/4 HANA integráció
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudást
  • Előnyt jelent: Treasury/ Finance tapasztalat

Amivel várunk:

  • Rugalmas munkaidő
  • Modern irodai környezet
  • Támogató csapat
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:

Budapest, 11. kerület

Hogyan jelentkezz?

Magyar CV

Idegen nyelvű CV

Adatvédelmi és Adatbiztonsági szabályzat elfogadása.

captcha