SAP BASIS VEZETŐ TANÁCSADÓ

SAP BASIS VEZETŐ TANÁCSADÓ, Budapest

AZ IDBC:

Az IDBC egy olyan IT szakmai közösség, ahol érdekes feladatokhoz juthatsz, meghallgatjuk és támogatjuk a fejlődési céljaidat, visszajelzéseket kapsz és lehetőséged van kipróbálni új dolgokat.

Mi hiszünk a munkatársainkban és abban, hogy mindannyian értékes szakértők vagyunk.

AZ ÉRTÉKEINKBE ÉS MINDENNAPJAINKBA ITT IS BETEKINTHETSZ:

> rolunk

> dreamjobs profile

> facebook

> linkedin

A CÉG:

Partnercégünk immáron 20 éve az SAP tanácsadás hazai
meghatározó szereplője.
A céget „Szakmai műhely” szemlélet jellemzi, a vállalat minden
szintjén szakmailag elismert és elkötelezett kollégák biztosítják
a stabil hátteret a színvonalas munkához.
Nagyvállalati ügyfélkör, új technológiák, változatos feladatok és
támogató szakértő csapat várja új kollégáit.

A KONKRÉT PROJEKT:

Partnercégünk célja, hogy ügyfeleik számára színvonalas SAP vállalatirányítási
tanácsadási tevékenységet nyújtson. Az új kollégának lehetősége lesz több
projektben, különböző ügyfelekhez kapcsolódó feladatokba bekapcsolódni,
és új tapasztalatokkal elmélyíteni az eddig megszerzett tudást.

A FELADATOK:

  • Teljeskörű projektimplementáció, konfigurációs feladatok
  • Rendszer konfigurálási, tervezési feladatok
  • Ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás
  • SAP Basis komponens teljes körű üzemeltetése
  • Problem és change management komplex rendszerek kezelése
  • Technikai támogatás és vezetés nyújtás SAP rendszerekhez
  • SAP tanácsadókkal való napi szintű kooperáció
  • Monitoring, dokumentálás

AMIRE SZÜKSÉGÜNK VAN:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 5-6 év SAP BASIS tanácsadói tapasztalat​
  • Kommunikáció képes angol nyelv
  • Minőségorientált hozzáállás
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Csapatjátékosság
  • Tanulási hajlandóság
  • Nyitottság

AMIVEL VÁR AZ ÚJ CSAPATOD:

  • Szakmai műhely, támogató kollégák
  • Képzések, tanulás, minősítések megszerzésének támogatása
  • Érdekes projektekben, szakmai kihívásokban lehet részed
  • Igazi nagyvállalati projektek
  • Szép iroda, modern körülmények
  • Megbecsülés

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest, III. kerületi Iroda

Frekventált (tömegközlekedéssel és autóval is), jól megközelíthető helyen.

A PÁLYÁZÁSI FOLYAMAT:

  1. Küldd el a CV-detcv@idbc.hucímre
  2. Ismerkedős kör: A jelentkezésed után hamarosan egy recruiter kollégák meginvitál az irodánkba egy kötetlen, max 1 órás beszélgetésre.
  3. Szakmai kör: Ha kölcsönös szimpatikusnak találtuk egymást, második körben a felelős szakmai vezetővel kicsit mélyebben is megnézitek a szükséges kompetenciákat.

Ha ez a pozíció nem passzol tökéletesen, de felkeltettük az érdeklődésed, jelentkezz, közösen kitaláljuk, hogy mi lenne a legjobb Neked! 😉