RENDSZERSZERVEZŐ, BUDAPEST

RENDSZERSZERVEZŐ, Budapest

A projekt: Változatos, komplex projektekre keresünk rendszerszervező tapasztalattal már rendelkező munkatársat.

  • Folyamatos szakmai fejlődést
  • Változatos, színes feladatokat
  • Stabil vállalati hátteret

Rendszerszervező munkatársként a feladataid lesznek:

  • Informatikai alkalmazásfejlesztési igények felmérése, elemzése
  • Folyamatos kapcsolattartás az üzletfejlesztéssel és az IT területtel
  • Dokumentációk elkészítése, átadása oktatáshoz, illetve üzemeltetéshez
  • A rendszertesztek megtervezése és végrehajtás
  • Rendszerspecifikációk illesztése az IT architektúra követelményekhez

Amit várunk tőled:

  • Kiváló elemzői és szervezői, kommunikációs készséget
  • Tapasztalatot folyamatszervezésben, rendszerszervezésben
  • Jó elméleti és gyakorlati rendszertervezési ismereteket
  • Proaktivitást: kövesd nyomon az informatikai újdonságokat, képezd magad és legyen igényed a folyamatos fejlődésre

Amivel várunk:

  • Kiváló munkakörnyezet, közvetlen hangulat
  • Nagyfokú önállóság, komoly szakmai kihívás
  • Inspiráló szakmai légkör
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:

Budapest