Rendszerszervező

Rendszerszervező, Budapest

A projekt:  Banki projektjeinkre (törvényi megfelelési feladatok, core bank rendszerfejlesztés, továbbfejlesztések) keresünk tapasztalattal rendelkező rendszerszervező munkatársat mid-senior, senior és expert szinten, komplex feladatok ellátására.

  • Projektek közti folyamatos átjárhatóság
  • Állandó tanulási, fejlődési lehetőség
  • Munkavégzés banki vagy nagyvállalati környezetben
  • Rendszeres csapatépítő programok

Rendszerszervező munkatársként a feladataid lesznek:

  • Követelmények részletes analízise, kidolgozása
  • Megvalósíthatósági tanulmányok és döntéstámogató anyagok készítése
  • Átfogó rendszermegoldások kidolgozása valamint a követelményeket lefedő rendszerfunkciók és komponensek működésének részletes tervezése
  • Fejlesztőkkel való folyamatos kommunikáció
  • Problémamegoldásban való részvétel (alternatív megoldások kidolgozása és tervezése, megvalósító csapattal való együttműködés)
  • Rendszerdokumentációk készítése (rendszerterv, felhasználói kézikönyv)
  • Megvalósított követelmények verifikációja, manuális funkionális tesztek végzése
  • Üzleti elfogadói tesztelés támogatása
  • Részvétel a változáskezelési folyamatban, telepítési, release kezelési folyamatok dokumentálása

Amit várunk Tőled:

  • Átfogó banküzemtani ismeretek, a senioritásnak megfelelő 3/5/7 éves banki területen szerzett rendszerszervezői tapasztalat
  • Megfelelő szóbeli és írásbeli kommunikáció
  • Problémamegoldó készség
  • UML alapú modellezési ismeretek
  • Rendszerszintű gondolkodásmód, rendszerintegrációs tapasztalatok
  • Részben technikai fókusz, alapszintű fejlesztési ismeretek (JAVA, SQL, megfelelő megoldási lehetőségek kidolgozásához, valamint szoros fejlesztői kapcsolattartáshoz szükséges szinten)
  • Csapatmunkára való képesség

Ezeknek még nagyon örülnénk:

  • Problémaelemző készség és kapcsolódó technikák gyakorlati ismerete (pl. Root Cause Analysis, SWOT)
  • Elektronikus csatornákat kiszolgáló e-bank rendszer(ek) részletes ismerete
  • Banki informatikai piac (szereplők, termékek, tapasztalatok) ismerete
  • Egyéb banki (pl. számlavezető) rendszerek ismerete
  • Fejlesztői múlt, megvalósítási tapasztalatok

Amivel várunk:

  • Komoly szakmai kihívás
  • Akár azonnali kezdés
  • Versenyképes jövedelem
  • Támogató, szakértő csapat

Munkavégzés helye:

Budapest frekventált része