IT PROJEKT KOORDINÁTOR, BUDAPEST

PROJEKT KOORDINÁTOR, BUDAPEST

A projekt: Pénzügyi-, banki- és nagyvállalati projektekhez keresünk rész- és teljes munkaidőben projekt koordinátor munkatársakat.

  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Projektek közti folyamatos átjárhatóságot
  • Változatos, kihívást jelentő feladatokat
  • Rendszeres csapatépítő programokat

Feladataid lesznek:

  • A szakmai vezető támogatása a stratégiai IT projektek és az operatív feladatok végrehajtásában
  • Projektmegbeszélések szervezése és annak eredményének dokumentálása, utólagos nyomon követése
  • A projekttel kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése
  • Prezentációk, riportok és feladatlisták készítése, menedzselése
  • A kapcsolódó részlegekkel/társosztályokkal való kapcsolattartás

Amit várunk tőled:

  • Korábbi projektmunkákban szerzett tapasztalat
  • Pénzügyi és informatikai alapjártasság
  • Aktív, legalább középszintű angol nyelvtudás
  • Rendszerszemlélet
  • Jó döntéshozói és szervezőkészségek
  • Kiváló kommunikációs készség, stressztűrés, csapatszellem, együttműködési készség
  • Kreatív, problémamegoldó, logikusan gondolkodó, analitikus személyiség

Amivel várunk:

  • Kiváló munkakörnyezet
  • Akár azonnali kezdés
  • Versenyképes jövedelem
  • Modern iroda, barátságos munkakörnyezet és csapat
  • Karrierlehetőség egy dinamikusan fejlődő IT tanácsadó cégnél

Munkavégzés helye:

Budapest