MEDIOR .NET FEJLESZTŐ

MEDIOR .NET FEJLESZTŐ, Budapest

AZ IDBC:

Az IDBC egy olyan IT szakmai közösség, ahol érdekes feladatokhoz juthatsz, meghallgatjuk és támogatjuk a fejlődési céljaidat, visszajelzéseket kapsz és lehetőséged van kipróbálni új dolgokat.

Mi hiszünk a munkatársainkban és abban, hogy mindannyian értékes szakértők vagyunk.

AZ ÉRTÉKEINKBE ÉS MINDENNAPJAINKBA ITT IS BETEKINTHETSZ:

> rolunk

> dreamjobs profile

> facebook

> linkedin

A CÉG:

Partnercégünk 2002 óta támogatja ügyfeleit alkalmazásfejlesztési megoldásokkal. A low- coding előnyeit kihasználva már 50-en igyekeznek azon, hogy az ügyfelek gyors és rugalmas platformot kaphassanak, amely nagyvállalati szintű alkalmazások létrehozására képes, kompromisszumok nélkül.

A KONKRÉT PROJEKT:

Ebben a feladatkörben egy erős medior fejlesztői tudással rendelkező kollégát keresnek, aki segítségükre lehet a saját termékük, az Effector fejlesztésében és újításában.
Egy jól strukturált IT cég, támogató csapat várnak Rád.

A FELADATOK:

  • Fejlesztői feladatok végrehajtása a specifikációk, valamint a rendszertervek alapján
  • Új programrészek fejlesztése és tesztelése
  • Meglévő fejlesztések karbantartása, esetleges javítása
  • Agilis módszertan szerinti működés

AMIRE SZÜKSÉGÜNK VAN:

  • 2-4 év szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Stack:
    • C# .NET
    • SQL
    • XML
    • JavaScript
  • Tanulás, továbbfejlődés iránti igény
  • Csapatjátékos és eredményorientált hozzáállás

AMIVEL VÁR AZ ÚJ CSAPATOD:

  • Agilis munkarend
  • Képzési paletta (választható vizsgák, coaching, belső szakmai képzések)
  • Támogató, mentoráló csapat
  • Gyors fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem és bónusz

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest, III. kerületi Iroda

A munkahely autóval és tömegközlekedéssel is jól megközelíthető, a parkolás a környéken ingyenes.

A PÁLYÁZÁSI FOLYAMAT:

  1. Küldd el a CV-detcv@idbc.hucímre
  2. Ismerkedős kör: A jelentkezésed után hamarosan egy recruiter kollégák meginvitál az irodánkba egy kötetlen, max 1 órás beszélgetésre.
  3. Szakmai kör: Ha kölcsönös szimpatikusnak találtuk egymást, második körben a felelős szakmai vezetővel kicsit mélyebben is megnézitek a szükséges kompetenciákat.

Ha ez a pozíció nem passzol tökéletesen, de felkeltettük az érdeklődésed, jelentkezz, közösen kitaláljuk, hogy mi lenne a legjobb Neked! 😉