Junior Sales Munkatárs – Pályakezdők is!

Junior SALES munkatárs - PÁLYAKEZDŐK IS!, Budapest

A munka:  Az IDBC SALES csapatába keressük azt az új junior sales kollégát, aki hozzánk hasonló lelkesedéssel veti bele magát az értékesítési terület nyújtotta szépségekbe és kihívásokba.

  • Folyamatos fejlődési, tanulási lehetőséget
  • Betekintést az IT projektek világába, ismerkedést nagyvállalati ügyfélkörrel
  • Családias hangulatot, „extrajófej”, támogató kollégákat
  • Fiatalos és modern irodai környezetet a belvárosban
  • Dinamizmust és igazi csapatot

Junior Sales munkatársként a feladataid lesznek:

  • Az értékesítési területhez kapcsolódó feladatok elvégzése
  • Ügyfelekkel történő kapcsolattartás, szervezés, koordinálás, adminisztrálás
  • Senior kollégák támogatása, egyeztetés a műszaki/szakmai területi munkatársakkal
  • Ajánlatok, szerződések és egyéb dokumentumok készítése
  • Részvétel a marketing és reklám anyagok előkészítésében

Amit várunk Tőled:

  • 1-2 éves releváns tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Erős kommunikációs, szervezési skillek
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Talpraesettség, magabiztos fellépés
  • Precíz, gyors munkavégzés
  • Lelkes hozzáállás 😊
  • Aktív angol nyelvtudás

Ezeknek még nagyon örülnénk:

  • IT sales-ben szerzett korábbi tapasztalatok
  • IT és/vagy recruitment területi érdeklődés

Amivel várunk:

  • Folyamatos és változatos feladatok
  • Mentoring
  • Nyitottság az új ötletekre
  • Fejlődési lehetőség, hosszútávú együttműködés

Munkavégzés helye:

Budapest

Hogyan jelentkezz?

Küldd el a CV-det az eles.zsofia@idbc.hu címre a megpályázott pozíció feltüntetésével.