JAVA FEJLESZTŐ, BUDAPEST

A projekt: Nemzetközi, változatos területen lévő projektekre keresünk Java fejlesztő kollégákat.

  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Projektek közti folyamatos átjárhatóságot
  • Változatos, kihívást jelentő feladatokat
  • Rendszeres csapatépítő programokat

Java fejlesztő munkatársként a feladataid lesznek:

  • Szoftverfejlesztés az irányelveknek megfelelően
  • Specifikációk és dokumentációk írása
  • Igény szerint segítség a tesztelési feladatokban

Amit várunk tőled:

  • Minimum 2 éves releváns céges környezetben szerzett munkatapasztalat
  • Automatizált tesztelési technológiák ismerete (előny)
  • Pénzügyi, banküzemi ismeretek(előny)
  • Unix ismeretek (előny)
  • Legalább középszintű angol nyelvtudást
  • Stack:
    • Java 8
    • REST
    • SOAP
    • SQL
    • JPA
    • JMS
    • Spring
    • Hibernate

Amivel várunk:

  • Kiváló munkakörnyezet
  • Akár azonnali kezdés
  • Versenyképes jövedelem
  • Modern iroda, barátságos munkakörnyezet és csapat
  • Karrierlehetőség egy dinamikusan fejlődő IT tanácsadó cégnél
  • Hazai és nemzetközi projektek

Munkavégzés helye:

Budapest