Java fejlesztő

Java fejlesztő, Budapest

A projekt:  Alkalmazásintegrációs és komplex, sokfelhasználós rendszerekhez fejlesztési projektekre keresünk Java fejlesztő munkatársat.

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget
  • Változatos, kihívást jelentő szakmai fejlődést
  • Támogatást a munkában
  • Agilis, professzionális csapat

Java fejlesztő munkatársként a feladataid lesznek:

  • Szoftverfejlesztés Java 8-ban
  • Nemzetközi, internetes szolgáltatás fejlesztése
  • Webes szolgáltatások (REST), backend üzleti logika fejlesztése

Amit várunk Tőled:

  • Felsőfokú végzettséget IT vagy mérnöki területről
  • Legalább 2 év fejlesztésben szerzett tapasztalatot
  • Java 8 és REST ismerete
  • Docker, Jersey, Kafka technológiák valamelyikének ismerte
  • Adatbázis technológiai ismeretek (SQL, JPA)
  • Középszintű angol nyelvtudás

Amivel várunk:

  • Rugalmas munkaidő
  • Modern irodai környezet
  • Támogató, mentoráló csapat
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:

Budapest frekventált része