IT Researcher

IT Researcher, BUDAPEST

  • Vállalati oldali IT toborzás
  • Családias hangulat, támogató kollégák
  • Pörgős munka és jókedv
  • Folyamatos fejlődési, tanulási lehetőség

A csapatunk:

Lelkes recruitment csapatunk jelenleg 5 főből áll, nyitottak és sokszínűek vagyunk, sokat tanulunk egymástól.

IT researcher -ként a feladataid lesznek:

  • Az aktuális pozíciókra a legalkalmasabb jelöltek felkutatása
  • Adatbázis keresés, önéletrajz szűrés, jelöltek telefonos előszűrése, megkeresése
  • Jelölt kapcsolattartás
  • Együttműködés a recruiter és sales kollégákkal

Amit várunk tőled:

  • IT researcher, sourcer tapasztalat
  • Jártasság IT pozíciókban: szoftverfejlesztő, manuális és/vagy automatizált tesztelő, tesztmenedzser, üzleti elemző, projektvezető, stb.
  • Aktív LinkedIN network
  • Igény a fejlődésre, tanulásra
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Ilyennek képzelünk:

Szorgalmas vagy, szeretsz nevetni, alkalmazkodás és jó kommunikáció jellemez. Lojális és kedves vagy a kollégákhoz. Szeretsz emberekkel foglalkozni és úgy összességében rendben vagy Magaddal és a világgal. 😊

  • Igényes, új munkakörnyezet, fiatalos és családias hangulat
  • Közös ebéd, céges kávé
  • Folyamatos és változatos feladatok
  • Nyitottság az új ötletekre
  • Fejlődési lehetőség
  • „Szeretem” munkahely 😊

Munkavégzés helye:

Budapest, 7. kerület

Hogyan jelentkezz?

Küldd el a CV-det a eles.zsofia@idbc.hu címre.