INTEGRATION ARCHITECT

INTEGRATION ARCHITECT, Budapest

AZ IDBC:

Az IDBC egy olyan IT szakmai közösség, ahol érdekes feladatokhoz juthatsz, meghallgatjuk és támogatjuk a fejlődési céljaidat, visszajelzéseket kapsz és lehetőséged van kipróbálni új dolgokat.

Mi hiszünk a munkatársainkban és abban, hogy mindannyian értékes szakértők vagyunk.

AZ ÉRTÉKEINKBE ÉS MINDENNAPJAINKBA ITT IS BETEKINTHETSZ:

> rolunk

> dreamjobs profile

> facebook

> linkedin

A KONKRÉT PROJEKT:

Ezen a projekten egy banki digitalizációs programon belül e-csatornák rendszereivel kapcsolatos fejlesztésekben vehetsz részt.

A FELADATOK:

  • Követelmények részletes analízise után alkalmazás dekompozícóban való részvétel
  • Integrációk tervezése és megvalósítása együttműködve az EnterpriseArchitect csapattal
  • Adatáramlási folyamatokot kidolgozása és tervezése
  • Szoros kapcsolattartás az üzemeltetéssel, rendszerszervezőkkel, fejlesztőkkel
  • Részvétel a változáskezelési, telepítési, release kezelési folyamatokba integrációs szempontból

AMIRE SZÜKSÉGÜNK VAN:

  • Integration Architect-ként szerzett tapasztalat
  • Integrációs megoldások ismerte (Synchron és Asynchron)
  • SOA megoldások és tervezési alapelvek ismerte
  • MicroServices tervezési megoldásokReleváns service registry-k ismerete
  • XML, XSD, XPATH ismeret
  • UML alapú modellezési ismeretek
  • Megfelelő szóbeli és írásbeli kommunikáció
  • Stabil angol középfokú nyelvtudás szóban, írásban
  • Előny: banki tapasztalat

AMIVEL VÁRUNK:

  • Agilis munkarend
  • Képzési paletta (választható vizsgák, coaching, belső szakmai képzések)
  • Támogató, mentoráló csapat
  • Versenyképes jövedelem

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest, IX. kerületi Iroda

A PÁLYÁZÁSI FOLYAMAT:

  1. Küldd el a CV-detcv@idbc.hucímre
  2. Ismerkedős kör: A jelentkezésed után hamarosan egy recruiter kollégák meginvitál az irodánkba egy kötetlen, max 1 órás beszélgetésre.
  3. Szakmai kör: Ha kölcsönös szimpatikusnak találtuk egymást, második körben a felelős szakmai vezetővel kicsit mélyebben is megnézitek a szükséges kompetenciákat.

Ha ez a pozíció nem passzol tökéletesen, de felkeltettük az érdeklődésed, jelentkezz, közösen kitaláljuk, hogy mi lenne a legjobb Neked! 😉