DevOps mérnök

DevOps mérnök, Budapest

A projekt: Informatikai rendszerépítő és támogató munkatársat, devops mérnököt keresünk komplex rendszerbevezetésekhez és továbbfejlesztésekhez kapcsolódó, főként banki ügyfeleket érintő projektekre.

  • Szakmai fejlődést
  • Modern technológiákat
  • Összetett feladatokat, komplex rendszereket
  • Nagyvállalati lehetőséget

DevOps munkatársként a feladataid lesznek:

  • Szoftver fejlesztési és szállítási láncok (CI/CD) tervezése, építése és támogatása
  • Konténer (Docker) alapú szoftver környezet tervezési és megvalósítási feladatai
  • Privát felhő alapú rendszerek (Openshift, Kubernetes) tervezése és építése

Amit várunk Tőled:

  • Felsőfokú műszaki vagy informatikai végzettséget
  • Üzemeltetésben szerzett tapasztalatot
  • UNIX ismeretét
  • Alapszintű scriptelési és szoftverfejlesztési tudást

Amivel várunk:

  • Változatos, színes és kihívást jelentő feladatok
  • Támogató, mentoráló csapat
  • Rugalmas munkaidő
  • Modern irodai környezet

Munkavégzés helye:

Budapest frekventált része