RENDSZERSZERVEZŐ

RENDSZERSZERVEZŐ, BUDAPEST

A projekt:

Vezető magyarországi bankoknál futó projektjeinkhez várjuk olyan új kollégák jelentkezését, akik a meglévő rendszerszervezői tapasztalataikat szívesen kamatoztatnák változatos, szakmai kihívást jelentő területeken.

  • projektek közti átjárhatóság
  • tanulási, fejlődési lehetőség
  • munkavégzés banki környezetben
  • rendszeres csapatépítő programok

A feladataid lesznek:

  • fejlesztések rendszerszervezése az igény felmerülésétől az élesítésig
  • megoldás magas-szintű és mély szintű tervezése
  • fejlesztés megrendelése és átvétele
  • IT teszttervezés, végrehajtás és felhasználói teszttámogatás
  • élesítés tervezés és koordinálás a támogatott rendszerekben
  • egyéb feladatok menedzsmentje a kapcsolódó fejlesztés és adminisztráció során

Amit várunk Tőled:

  • Informatikai vagy közgazdasági felsőfokú végzettség
  • 3+ év rendszerszervezői tapasztalat
  • banki projekt tapasztalat
  • banki folyamat- és rendszerismeret
  • erős IT attitűd
  • üzleti követelmény specifikáció ismerete

Ezeknek még nagyon örülnénk:

  • fizetésforgalmi tapasztalat pl.: rendszerek fejlesztése, bevezetése
  • online számlanyitási vagy hitelezési területen szerzett tapasztalat
  • kártyarendszerek ismerete

Amivel várunk:

  • komoly szakmai kihívás
  • akár azonnali kezdés
  • versenyképes jövedelem
  • támogató, szakértő csapat

Munkavégzés helye:

Budapest frekventált részén