.NET FEJLESZTŐ

.NET FEJLESZTŐ, BUDAPEST

A projekt: Nemzetközi értékesítési oldal komplex webes és kapcsolódó háttérrendszereinek továbbfejlesztéséhez és támogatásához várjuk az új .NET fejlesztő kolléga csatlakozását.

  • részvételt egy világszerte ismert és használt weboldal fejlesztésében
  • .NET, C#, MVC, WCF fejlesztést
  • nagy csapatot fiatal, jófej kollégákkal
  • fejlődési, tanulási lehetőséget
  • tervezhető munkaidőt

A feladataid lesznek:

  • komplex webes alkalmazások folyamatos fejlesztési feladatainak ellátása a koncepciótól a specifikáción, rendszerterveken át a telepítési és üzemeltetési szintig.
  • támogatás nyújtása a kifejlesztett rendszerekkel és modulokkal kapcsolatosan
  • back-end web alkalmazások implementálása a honlapokra
  • unit tesztek és egyéb kódok írása

Amit várunk Tőled:

  • 2-3 éves ASP.NET C# fejlesztői tapasztalat
  • WCF, MVC alapos ismerete
  • MS-SQL adatbázis és T-SQL mély ismerete
  • HTML5alapú fejlesztésben való részvétel
  • Entity Framework és LINQ ismerete
  • unit teszt írási tudás
  • közép szintű angol nyelvtudás (a kommunikáció és a dokumentáció angol nyelven, a csapat magyar)
  • lelkes hozzáállás 🙂

Ezeknek még nagyon örülnénk:

  • ha korábban már fejlesztettél nagy terhelhetőséggel, és nagy megbízhatósággal futó rendszereket
  • ismered a scrum és egyéb agilis fejlesztési módszertanokat
  • volt már dolgod az alábbiakkal: JavaScript és/vagy AJAX és/vagy BizTalk

Amivel várunk:

  • kiváló munkakörnyezet, fiatalos közvetlen hangulat
  • nemzetközi projektek
  • nagyfokú önállóság, komoly szakmai kihívás
  • azonnali kezdés
  • versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:

Budapest, X. kerület frekventált részén

Hogyan jelentkezz?

.NET fejlesztő álláshirdetésünkre küldd el a CV-det a cv@idbc.hu címre.