Microsoft Dynamics NAV / AX pénzügyi tanácsadó

Microsoft Dynamics NAV / AX pénzügyi tanácsadó, Budapest

A projekt:

Az IDBC Dynamics365 csapatába Navision és/vagy AX pénzügyi konzulenst keresünk, akár azonnali kezdéssel, hosszú távú és szakmai kihívást jelentő projektekre.

  • komplex Navision/ AX bevezetési projektek
  • technikai feladatokkal ötvözése a számviteli tudással
  • változó iparági ügyfelek
  • fiatal, támogató csapat

A feladataid lesznek:

  • Microsoft Dynamics NAV és/vagy AX projektek bevezetésében való részvétel, ezzel kapcsolatos tanácsadás
  • Microsoft Dynamics NAV és/vagy AX pénzügyi moduljának sikeres bevezetésének koordinálása, az ügyfelek üzleti folyamatainak és rendszerigényeinek egyeztetésétől kezdve a rendszer éles indulásáig
  • Szoros kapcsolattartás az ügyfelek pénzügyi/számviteli részlegével személyesen, telefonon, emailben
  • Szoros együttműködés a belső fejlesztői csapattal az ügyfélkérések megvalósítását illetően
  • Üzleti igények alapján specifikációk írása, valamint részvétel a rendszerbeállítások tesztelésében
  • Felmerülő hibák esetén tesztelési feladatok

Amit várunk Tőled:

  • Egyetemi/főiskolai végzettség
  • Azonos pozícióban szerzett releváns, min.2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Microsoft Dynamics NAV és/vagy AX szoftver alapos ismerete
  • Számviteli területen szerzett tapasztalat, teljeskörű könyvelésben való jártasság.
  • Magyar számviteli törvények ismerete
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • IT affinitás, érdeklődés a technikai feladatok iránt

Ezeknek még nagyon örülnénk:

  • Előny, ha van könyvelőirodánál szerzett tapasztalatod

Amivel várunk:

  • szakmai fejlődési lehetőség
  • akár azonnali kezdés
  • versenyképes jövedelem
  • modern iroda, barátságos munkakörnyezet és csapat
  • karrierlehetőség egy dinamikusan fejlődő IT tanácsadó cégnél

Munkavégzés helye:

Budapest, VII. kerület, Rákóczi út