Microsoft Dynamics NAV / AX szoftverfejlesztő

Microsoft Dynamics NAV / AX szoftverfejlesztő, Budapest

A projekt:

Az IDBC Dynamics365 csapatába Navision és/vagy AX fejlesztőt keresünk, akár azonnali kezdéssel, hosszú távú és szakmai kihívást jelentő projektekre.

  • tanulási, fejlődési lehetőség
  • rendszerbevezetési projektek
  • változatos feladatok
  • támogató projektcsapat
  • rendszeres csapatépítő programok

A feladataid lesznek:

  • Microsoft Dynamics NAV és/vagy AX vállalatirányítási rendszer és komplex egyedi megoldások fejlesztése
  • Rendszerek átfogó tervezése, rendszertervek dokumentálása, egyeztetése kulcsfelhasználókkal
  • Szoftverfejlesztés a megadott specifikáció alapján
  • Microsoft Dynamics NAV és/vagy AX rendszerek továbbfejlesztésében és támogatásában való részvétel

Amit várunk Tőled:

  • Microsoft Dynamics Navision és/vagy AX fejlesztésben szerzett min. 2 év tapasztalat
  • C# és C/AL programnyelvek valamint C/Side keretrendszer ismerete
  • Precíz munkavégzés, áttekinthető, dokumentált programkód készítése
  • Angol nyelvtudás, technikai szinten (dokumentáció írás, egyeztetés)
  • Adatbázis kezelési és fejlesztési tapasztalatok (MS Access, Ms SQL Server, PostGre)
  • SQL nyelv gyakorlati ismerete

Ezeknek még nagyon örülnénk:

  • Ms .NET vagy Delphi vagy PowerBuilder fejlesztői munkatapasztalat
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Microsoft minősítések, fejlesztői vizsgák
  • Pénzügyi ismeretek

Amivel várunk:

  • szakmai fejlődési lehetőség
  • akár azonnali kezdés
  • versenyképes jövedelem
  • modern iroda, hangulatos közösségi terek

Munkavégzés helye:

Budapest, VII. kerület, Rákóczi út