Alkalmazásmenedzsment fejlesztő

Alkalmazásmenedzsment fejlesztő, Budapest

A projekt:

Szoftverfejlesztőt keresünk meglévő, ügyfeleknél már aktívan használt rendszerek tovább-fejlesztésére, üzemeltetésük támogatására jó hangulatú, összetartó csapatba.

  • tanulási, fejlődési lehetőség
  • munkavégzés támogató környezetben (architektúrák megismerése, üzleti, üzemeltetési és felhasználói szemlélet elsajátítása)
  • változatos feladatok
  • rendszeres csapatépítő programok

A feladataid lesznek:

  • fejlesztések kivitelezése, melyeknél a kódok nagy része: .net, MS SQL vagy Oracle SQL;
  • támogatói feladatok, a meglévő rendszerek funkcionalitásának kibővítése;
  • ügyfél oldali üzemeltetőkkel történő kapcsolattartás
  • az SLA követelmények szerinti reagálási határidők betartása
  • éles és üzletileg kritikus rendszerek működésének felügyelete, gyors beavatkozás szükség esetén

Amit várunk Tőled:

  • 3+ év .NET C# fejlesztési tapasztalat
  • a feladatok gyors átlátása, és gyors váltás képessége egyik feladatról a másikra
  • angol nyelvtudás, technikai szinten (dokumentáció írás, egyeztetés)
  • precíz munkavégzés

Ezeknek még nagyon örülnénk:

  • Rendszer architektúra tervezésben való tapasztalat, részvétel
  • Felsőfokú végzettség
  • Microsoft minősítések
  • Fejlesztési design minták ismerete
  • MS-SQL adatbázis, illetve T-SQL mély ismerete
  • Fejlesztési projekt módszertanok ismerete (MSFT, Scrum, Kanban)

Amivel várunk:

  • szakmai fejlődési lehetőség
  • akár azonnali kezdés
  • versenyképes jövedelem
  • támogató, szakértő csapat
  • modern iroda, hangulatos közösségi terek

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület frekventált részén